Sklep USIMPORT Sklep USIMPORT
PickupyTechnologie biometryczneObsługa logistyczna

ADEL TRINITY 788 ZAMEK BIOMETRYCZNY NA ODCISK PALCA

Produkt w kategorii: ADEL nowoczesne systemy dostepu » Zamki Biometryczne

 
Stara cena:799.00
Cena:699.00
Posiadamy na stanie:185
masz pytania? +48 668 194 962

ZAMEK DO DRZWI OTWIERANY ZA POMOCĄ ODCISKU PALCA KODU LUB KLUCZA

Z AUTOMATYCZNYM SENSOREM WYKRYWANIA PALCA ORAZ KODOWANIEM ODCISKÓW

ZA POMOCĄ NUMERÓW WIDOCZNYCH NA WYŚWIETLACZU. (wygoda przy dużej migracji osób uprawnionych do wejścia)

Zamek Trinity 788  wyprodukowany przez firmę ADEL jest nabardziej zaawansowanym modelem serii DIY. Jest to konstrukcja udoskonalana przez lata, wytrzymała, bezawaryjna a do jej montażu nie wymagana jest żadna specjalna wiedza. Zamek jest uniwersalny pasuje do lewych jak i prawych drzwi dzięki specjalnie zaprojektowanemu mechanizmowi klamki. Wytrzymałość zamka potwierdzona jest certyfikatem UL. Obudowa zamka wykonana jest precyzyjnie z wysokiej jakości stali w kolorze satynowego chromu. 

Podstawową rożnicą pomiędzy Trinity 788 a modelem 3398 jest to, że 788 jest wygodniejszy w użytkowaniu. Aby otworzyć drzwi w tym modelu wystarczy położyć palec na skanerze a zamek automatycznie rozpoczyna detekcję. W tym modelu nie trzeba przyciskać klawisza wzbudzeniowego przed przyłożeniem palca do skanera , co powoduje że przez drzwi przechodzimy szybciej.

Drugą istotną zaletą jest wyświetlacz, który umożliwia dodawanie i usuwanie odcisków palca po numerze, bez konieczności kasowania cąłych grup z pamięci! Nie wszystkie zamki biometryczne wyposażone są w wyświetlacz posiadający taką funkcję! W sytuacji kiedy prawa dostępu ulegają czestym zmianą jest to najwygodniejszy w użyciu zamek serii DIY. Z tego właśnie powodu ten model często wybierany jest do komercyjnych zastosowań.

 Ta nowoczesna klamka oferuje 3 metody dostępu takie jak odcisk palca, kod pin oraz klucz mechaniczny do awaryjnego otwierania.  Aby zacząć korzystać z tego produktu, w pierwszej kolejności rejstrujemy palec sterujący, tak zwanego "Mastera" i robimy to bez pomocy komputera z poziomu zamka a sama czynność jest bardzo prosta! Dodawanie kolejnego użytkownika trwa pare sekund. Aby otworzyć dzwi wystarczy  położyć palec na czytniku biometrycznym zamek w bardzo krótkim czasie przeprowadzi detekcję i pozwoli na wejście.  Nie musimy martwić się o przekręcenie zamka, zgubienie czy zapomnienie klucza.  Baterie zawarte są w zestawie. 788 ma także alarm dzwiękowy informujący użytkownika o poprawnej, bądz tez nie, detekcji odcisku palca oraz o niskim stanie naładowania baterii a także wyświetlacz. Zamek wyposażony jest w złącze awaryjnego przywracania zasilania, które działa po przyłożeniu do neigo baterii R9.

Dla tych z Państwa którzy chcą wiedzieć jak działa taki zamek. Państwa odcisk palca jest kodowany i oznaczany przez algorytm komputerowy, który zapisuje obraz odcisku palca w pamięci wewnętrznej zamka. Kiedy zamek zaczyna pracować skanuje Pańśtwa palec i porównuje go z obrazami w bazie w ciągu sekundy, umożliwiając lub tez nie wejście...  

Zamek pasuje prawie do każdych drzwi i montuje się go oczywiście zamiast tradycyjnej klamki! Szerokość panela kontrolnego to 7.5 cm i pomimo że zamek ma w zestawie wkładkę z powodzeniem można go stosować ze wkładkami producenta, które posiadacie Pańśtwo w swoich drzwiach.

 


 

 

SPECYFIKACJA MODELU ADEL TRINITY 788 (następca DIY3390) 

 • sensor wykrywania położenia palca (aby otworzyć drzwi nie trzeba naciskać klawiszu wzbudzenia. Zamek wykrywa fakt położenia palca na czytnik i otwiera zamek)

 • wyświetlacz pokazujący 99 możliwości zakodowania odcisku palca

 • możliwość dodawania lub usuwania konkretnego odcisku palca wskazując numer z zakresu 01 – 99 (teraz można wykasować np. jedną osobę bez kasowania całej grupy!)

 • możliwość otwarcia za pomocą odcisku palca, kodu lub klucza mechanicznego.

 • łatwy montaż DIY = DO IT YOURSELF

 • jakość i precyzja wykonania , która przekłada się na niezawodność oraz wygodę w codziennym częstym użytkowaniu.

 • zamek współpracuje z rożnymi wkładkami   zamontowanymi już w dzwiach.

 • czas reakcji poniżej 1 sekundy! za sprawą wysokiej rozdzielczości skanera 600dpi!

 • praca na bateriach okolo roku czasu! 

 • nie ważne czy drzwi są lewe czy prawe mechanizm dostosowany jest do dwóch wersji

 • pojemność pamięci to 99 odcisków.

 • praca w temperaturach od -30c do + 85c

 • funkcja sprawiająca że drzwi będą cały czas otwarte np. podczas dnia pracy czy spotkania.


 

Jak wszystkie produkty firmy ADEL wykonany jest precyzyjnie a jakość materiałów, z których został wyprodukowany jest bardzo wysoka! Model na rok 2012 posiada wiele usprawnień konstrukcyjnych, umożliwiających bardzo prostą instalację do drzwi!


 

Po złożeniu zamówienia z opcją przedpłaty na konto -  wysyłka gratis!!!

Jak wszystkie produkty firmy ADEL zamek wykonany jest precyzyjnie a jakość materiałów, z których został wyprodukowany jest bardzo wysoka! Model posiada wiele usprawnień konstrukcyjnych, umożliwiających bardzo prostą instalację do drzwi oraz co najwazniejsze jest

bezawaryjny!


 

Po złożeniu zamówienia z opcją przedpłaty na konto -  wysyłka gratis!!!

Zapomnij o zgubionych kluczach!

Ciesz się łatwością obsługi i 
rozwiązaniem przyszłości w 
swoim domu biurze czy sklepie!


    US IMPORT ma duże doświadczenie z produktami firmy ADEL. Jako pierwsi oficjalnie w 2006r wprowadziliśmy je na polski rynek, jako główny dystrybutor firmy ADEL i od tamtego czasu pozyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów!

Konstrukcje zamków Adel są co roku udoskonalane a zmiany, które wprowadza producent, poprawiają standard łatwości montażu czy szybkości działania i precyzji. Zależy nam na tym aby produkt cieszył użytkowników, a przede wszystkim nie sprawiał problemów przy montażu czy eksploatacji. Dlatego codziennie testujemy wiele modeli zamków Adel na drzwiach naszej firmy oraz wielu drzwiach naszych klientów, którzy chętnie z nami współpracują i dzielą się informacjami. Dzięki temu wiemy, że sprzedawane przez nas produkty sprawdzają się w hotelach, galeriach handlowych, szkołach i naszych domach. Często stanowią zabezpieczenie magazynów i pomieszczeń gospodarczych. Przez lata testowane są w trudnych warunkach stoczni gdzie codziennie przechodzi przez drzwi 60 osób. Wytrzymują mrozy na wschodzie polski, dochodzące do -30c a także wspierają w pracy naszych dzielnych policjantów, strażaków, żołnierzy i nauczycieli!

TAKIE SĄ FAKTY, za które bardzo Wam dziękujemy!

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: